Köysan A-1

A-1 mekanik sistemle çalışan, daha çok ağır hizmet ve devamlı çalışma şartları için geliştirilmiş deniz şanzımanıdır. Sağ ve sol dönüşlü makinalarda..

Daha Fazla
Köysan B-1

B-1 mekanik sistemle çalışan, daha çok hafif hizmet için geliştirilmiş deniz şanzımanıdır. Çift makineli sistemlere rahatlıkla adapte edilebilirler..

Daha Fazla
Köysan B-2

B-2 mekanik sistemle çalışan, daha çok hafif hizmet için geliştirilmiş deniz şanzımanıdır. Çift makineli sistemlere rahatlıkla adapte edilebilirler..

Daha Fazla
Köysan H-1

H-1 hidrolik sistemle çalışan, daha çok orta ve hafif hizmet için geliştirilmiş hidrolik deniz şanzımanıdır. Sağ ve sol dönüşlü makinelerde kullanılabilir olması..

Daha Fazla
Köysan H-2

H-2 hidrolik sistemle çalışan, daha çok ağır hizmet ve devamlı çalışma şartları için geliştirilmiş hidrolik deniz şanzımanıdır. Sağ ve sol dönüşlü makinelerde kullanılabilir..

Daha Fazla
Köysan H-3

H-3 hidrolik sistemle çalışan, daha çok ağır hizmet ve devamlı çalışma şartları için geliştirilmiş hidrolik deniz şanzımanıdır. Sağ ve sol dönüşlü makinelerde kullanılabilir..

Daha Fazla
Köysan H-4

H-4 hidrolik sistemle çalışan, daha çok orta ve hafif hizmet için geliştirilmiş hidrolik deniz şanzımanıdır. Çift makineli sistemlere rahatlıkla..

Daha Fazla
Köysan H-5

H-5 daha çok ağır hizmet ve devamlı çalışma şartları için geliştirilmiş hidrolik deniz şanzımanıdır. Çift makineli sistemlere rahatlıkla adapte edilebilir..

Daha Fazla
Köysan H-6

H-6 daha çok ağır hizmet ve devamlı çalışma şartları için geliştirilmiş hidrolik deniz şanzımanıdır. Çift makineli sistemlere rahatlıkla adapte edilebilir..

Daha Fazla
Köysan K-1

K-1 çok diskli hidrolik sistemle çalışan kavramadır. Sağ ve sol dönüşlü makinelerde kullanılabilir. 1,0:1 rediksiyon oranında imal edilir. Kayışla farklı..

Daha Fazla